DEBATA „Realizacja celów polityki klimatycznej UE. Biosekwestracja.”

RODM w Szczecinie i Polskie Forum Klimatyczne zapraszają w piątek 26.02.2021 o godz. 17.30 na debatę „Realizacja celów polityki klimatycznej UE. Biosekwestracja.”

W debacie wezmą udział Krzysztof Woźniak, Robert  Jankowski i Wojciech Treter. Debatę poprowadzi Mieczysław Podsiadło – koordynator RODM Szczecin.

  • Mgr inż. Robert W Jankowski – Absolwent Politechniki Wrocławskiej – Prezes Zarządu Głównego Polskiego Forum Klimatycznego odpowiedzialny za europejski „Green Deal 2050”. Związany z organizacjami ekologicznymi od połowy lat 60 -tych XX wieku. Organizator debat publicznych i konferencji typu „Forum Antysmogowe”, „Forum Klimatyczne AKO”, „Forum Permakultury” , a także działań następczych.
  • Mgr Krzysztof Woźniak – Absolwent Uniwersytetu Jagiellońskiego – Wiceprezes Zarządu Głównego Polskiego Forum Klimatycznego odpowiedzialny za biomasę oraz programy antysmogowe. Redaktor naczelny portalu „grupazdrowegooddychania.pl”, popularyzator wiedzy i kultury technicznej w obszarze biomasy i ogrzewania polskich domów.
  • Mgr inż. Wojciech Treter – Absolwent Politechniki Wrocławskiej – Członek Zarządu Głównego Polskiego Forum Klimatycznego odpowiedzialny za nisko – emisyjne spalanie. Redaktor naczelny portalu „czysteogrzewanie.pl” , popularyzator wiedzy i kultury technicznej w ogrzewaniu polskich domów.

W trakcie dyskusji postaramy się odpowiedzieć na pytania o szanse sprostania przez Polskę wymaganiom polityki klimatyczno-energetycznej Unii Europejskiej, kolejne etapy dochodzenia do wyznaczonych celów, a nawet konkretne rozwiązania, które należy w Polsce wdrożyć.

Konferencja dostępna będzie online na platformie ZOOM, Chętni do włączenia się do śledzenia dyskusji „na żywo” proszeni są o wysłanie wiadomości o treści KONFERENCJA TAK, na adres e-mail rodm@rodm-szczecin.pl. Na tej podstawie wysłane zostaną linki do bezpośredniego udziału w Konferencji.

Całość dyskusji zostanie również nagrana i umieszczona na kanale Youtube RODM Szczecin

(https://www.youtube.com/channel/UCSCnMjc2TsB6yBNPdiiB93g), na naszej stronie Internetowej www.rodm-szczecin.pl i na naszym profilu na Facebooku (www.facebook.com/RODM.Szczecin)

ZAPRASZAMY

Leave a Comment