KONFERENCJA #RODMonline „Realizacja zobowiązań w zakresie polityki klimatyczno-energetycznej.

KONFERENCJA #RODMonline „Realizacja zobowiązań w zakresie polityki klimatyczno-energetycznej. Efekty działalności Projektu Doradztwa Energetycznego i realizacji Programu Priorytetowego „Moja Woda” w Województwie Zachodniopomorskim.” 18.08.2020 r. godz. 11:00

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Szczecinie oraz Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie serdecznie zapraszają na konferencję pt.: „Realizacja zobowiązań w zakresie polityki klimatyczno-energetycznej. Efekty działalności Projektu Doradztwa Energetycznego i realizacji Programu Priorytetowego „Moja Woda” w Województwie Zachodniopomorskim.”

Konferencja odbędzie się 18 sierpnia 2020 r. w godzinach 11:00 – 13:30 w sali konferencyjnej WFOŚiGW w Szczecinie – Biuro Koszalin: ul. Zwycięstwa 111 w Koszalinie.

Zachęcamy do wzięcia udziału w Konferencji ONLINE. Odsyłacz do Konferencji będzie dostępny na profilu RODM w Szczecinie na Facebooku.

11:00 – 11:15

Powitanie Gości: Paweł Mirowski – Prezes Zarządu WFOŚiGW w Szczecinie i dr Marek Chabior – Koordynator RODM Szczecin

11:15 – 12:15

Realizacja zobowiązań w zakresie polityki klimatyczno-energetycznej

dr Marek Chabior – RODM Szczecin

dr Krzysztof Księżopolski – Katedra Studiów Politycznych, SGH

mec. Michał Lizak – Lizak Stankiewicz, Królikowski. Adwokaci s.c.

Przerwa kawowa.

12:30–12:45

Efekty działalności Projektu Doradztwa Energetycznego

Wojciech Butrym – Doradca Energetyczny

13:00–13:20

Możliwości uzyskania dofinansowania na zagospodarowanie wód opadowych i roztopowych w ramach Programu „Moja Woda”

Piotr Sielecki – Kierownik Zespołu ds. Obsługi Wniosków, Biuro Koszalin

Podsumowanie konferencji

Paweł Mirowski – Prezes Zarządu WFOŚiGW w Szczecinie

dr Marek Chabior – Koordynator RODM Szczecin

Celem konferencji jest analiza stanu realizacji zobowiązań w zakresie polityki klimatyczno-energetycznej w Polsce oraz wpływu pandemii na sektor elektroenergetyczny i bezpieczeństwo energetyczne Polski. W drugiej części konferencji zaprezentowane zostaną możliwości uzyskania wsparcia w ramach Projektu Doradztwa Energetycznego, który oferuje beneficjentom z Województwa Zachodniopomorskiego możliwość skorzystania z kompleksowych usług doradczych w zakresie inwestycji dotyczących efektywności energetycznej i odnawialnych źródeł energii. Zaprezentowany zostanie także nowy Program Priorytetowy „Moja Woda”, oferujący możliwość uzyskania dofinansowania na instalacje zagospodarowania wód opadowych i roztopowych.

Leave a Comment