Relacja filmowa z debaty #RODMonline

Zapraszamy na relację filmową z debaty #RODMonline, która odbyła się w Radiu Szczecin 24 lutego 2023 roku pod tytułem: „Cywilizacja śmierci kontra wolny świat. W rok po napaści Rosji na Ukrainę – wnioski dla Polski, Europy i świata”.

Debata jest rezultatem współpracy Radia Szczecin, Regionalnego Ośrodka Debaty Międzynarodowej w Szczecinie, Uniwersytetu Szczecińskiego, Archiwum Państwowego w Szczecinie, Instytutu Pamięci Narodowej w Szczecinie, Kurii Arcybiskupiej w Szczecinie, Szczecińskiego Towarzystwa Dialogu o Prawie, Klubu Mickiewicza w Szczecinie, Muzeum Dziedzictwa Kulturowego w Szczecinie pod wspólną nazwą „Kolokwia Ottoniańskie”.

Partnerem debaty jest Instytut Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie Uniwersytetu Szczecińskiego.

W dyskusji udział wzięli: – Zbigniew Bogucki – wojewoda zachodniopomorski, – Michał Jach – poseł na Sejm RP wielu kadencji. Od 2015 roku Przewodniczący Komisji Obrony Sejmu RP. – Krzysztof Kowalczyk – dr hab. profesor US w Instytucie Politologii i Nauk o Bezpieczeństwie Uniwersytetu Szczecińskiego, – Liana Hurska-Kowalczyk – dr, adiunkt w Instytucie Politologii i Nauk o Bezpieczeństwie Uniwersytetu Szczecińskiego. Prowadzenie: red. Piotr Kobalczyk – kierownik redakcji publicystyki Radia Szczecin

Zapraszamy na nasz kanał na Youtube: https://www.youtube.com/@rodmszczecin